John F. Kennedy Suikastının İç Yüzü

***BELGESEL İÇERİĞİ***
John Fitzgerald Kennedy veya John F. Kennedy, kısaca JFK, Ocak 1961’den suikasta uğradığı Kasım 1963’e değin Amerika Birleşik Devletleri’nin 35. başkanı. Katolik İrlandalı bir aileden gelen Kennedy, 1947 yılından 1953’e kadar Temsilciler Meclisinde Demokrat Partinin Massachusetts temsilcisi olarak yer aldı.. Keyifli seyirler dileriz…

Belgesel Kaynağı – Viasat History Channel

Kanalımızda yasalara ya da hukuka aykırı bir içerik, video, belgesel ve film yüklenmemektedir. Hak sahibi olduğunu iddia eden, ya da telif hakkı tarafında olan hak sahipleri, videoya telif atmadan önce bize g-mail hesabımızdan ulaşırsa eğer, hak sahibinin isteği üzere video incelemeye alınır ve haklılık payı gözlenirse en geç 3 iş günü içerisinde içerik kaldırılır.

Belgesel İçeriği – İlginç Hikayeler ve Belgeseller

AlfaTurk Production Kanalı, 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, YouTube Kanal yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, kanalımız uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, “alfaturk61@gmail.com” mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler kanalımızdan kaldırılacaktır.

Bize buradan ulaşın ; alfaturk61@gmail.com
Burası Çok Önemli !!
( Kanalımızda, herhangi bir ücretli üyelik gerektiren siteden (NetFlix,D-Smart, vb.) yasa dışı yollarla alınmış, hacklenmiş bir içerik bulunmamaktadır. Kanalımıza yüklediğimiz içerikler, tamamen herhangi bir kimsenin üye olmadan girip izleyebileceği site ve kanallardan alınıp derlenmiştir. Bu kanala yüklememizin en önemli amacı, kullanıcı, izleyicinin izlemek istediği içeriği en rahat şekilde izleyebilmesini sağlamaktır.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir